BMS B-BMS15C362L HANGSZÓRÓ
BMS B-BMS15C362L HANGSZÓRÓ
TERMÉK ÁRA
TERMÉK KOSÁRBA HELYEZÉSE
MEGOSZTOM
FUNKCIÓK
TERMÉK TÖMEGE CSOMAGOLÁSSAL
10 kg/DB
SPECIFIKÁCIÓ:
SZÍN: FEKETE
MÉRET 15"/1" KOAXIÁLIS
TELJESÍTMÉNY 500 W + 80 W
IMPEDANCIA 8 OHM