BMS B-BMS15CN682L HANGSZÓRÓ
BMS B-BMS15CN682L HANGSZÓRÓ
TERMÉK ÁRA
TERMÉK KOSÁRBA HELYEZÉSE
MEGOSZTOM
FUNKCIÓK
SPECIFIKÁCIÓ:
SZÍN: FEKETE
MÉRET 15"/1" KOAXIÁLIS NEODÍMIUM
60°-OS TÖLCSÉR
TELJESÍTMÉNY 500 W + 80 W
IMPEDANCIA 8 OHM