BMS B-BMS12C362L HANGSZÓRÓ
BMS B-BMS12C362L HANGSZÓRÓ
TERMÉK ÁRA
TERMÉK KOSÁRBA HELYEZÉSE
MEGOSZTOM
FUNKCIÓK
TERMÉK TÖMEGE CSOMAGOLÁSSAL
8 kg/DB
SPECIFIKÁCIÓ:
SZÍN: FEKETE
MÉRET 12"/1" KOAXIÁLIS
TELJESÍTMÉNY 450 W + 80 W
IMPEDANCIA 8 OHM