BMS B-BMS15CN680L HANGSZÓRÓ
BMS B-BMS15CN680L HANGSZÓRÓ
TERMÉK ÁRA
TERMÉK KOSÁRBA HELYEZÉSE
MEGOSZTOM
FUNKCIÓK
TERMÉK TÖMEGE CSOMAGOLÁSSAL
5 kg/DB
SPECIFIKÁCIÓ:
SZÍN: SZÜRKE
MÉRET 15"/1" KOAXIÁLIS
80° X 60°--OS TÖLCSÉR
TELJESÍTMÉNY 500 W + 80 W
IMPEDANCIA 8 OHM