BMS B-BMS12C262L HANGSZÓRÓ
BMS B-BMS12C262L HANGSZÓRÓ
TERMÉK ÁRA
TERMÉK KOSÁRBA HELYEZÉSE
MEGOSZTOM
FUNKCIÓK
TERMÉK TÖMEGE CSOMAGOLÁSSAL
8 kg/DB
SPECIFIKÁCIÓ:
SZÍN: FEKETE
MÉRET 12"/1" KOAXIÁLIS
TELJESÍTMÉNY 400 W + 60 W
IMPEDANCIA 8 OHM