BMS B-BMS12S320L HANGSZÓRÓ
BMS B-BMS12S320L HANGSZÓRÓ
TERMÉK ÁRA
TERMÉK KOSÁRBA HELYEZÉSE
MEGOSZTOM
FUNKCIÓK
TERMÉK TÖMEGE CSOMAGOLÁSSAL
5 kg/DB
SPECIFIKÁCIÓ:
SZÍN: FEKETE
MÉRET 12"
TELJESÍTMÉNY 500 W
IMPEDANCIA 8 OHM