BMS B-BMS15S330L HANGSZÓRÓ
BMS B-BMS15S330L HANGSZÓRÓ
TERMÉK ÁRA
TERMÉK KOSÁRBA HELYEZÉSE
MEGOSZTOM
FUNKCIÓK
TERMÉK TÖMEGE CSOMAGOLÁSSAL
7 kg/DB
SPECIFIKÁCIÓ:
SZÍN: FEKETE
MÉRET 15"
TELJESÍTMÉNY 600W
IMPEDANCIA 8 OHM