BMS B-BMS15S320L HANGSZÓRÓ
BMS B-BMS15S320L HANGSZÓRÓ
TERMÉK ÁRA
TERMÉK KOSÁRBA HELYEZÉSE
MEGOSZTOM
FUNKCIÓK
TERMÉK TÖMEGE CSOMAGOLÁSSAL
9 kg/DB
SPECIFIKÁCIÓ:
SZÍN: FEKETE
MÉRET 15"
TELJESÍTMÉNY 500W
IMPEDANCIA 8 OHM