BMS B-BMS15S430LV2 HANGSZÓRÓ
BMS B-BMS15S430LV2 HANGSZÓRÓ
TERMÉK ÁRA
TERMÉK KOSÁRBA HELYEZÉSE
MEGOSZTOM
FUNKCIÓK
TERMÉK TÖMEGE CSOMAGOLÁSSAL
11 kg/DB
SPECIFIKÁCIÓ:
SZÍN: FEKETE
MÉRET 15"
TELJESÍTMÉNY 1200W
IMPEDANCIA 8 OHM